top of page

הצוות המקצועי

מיקה בעלת תואר שני בסוציולוגיה של ארגוני שינוי חברתי מאוניברסיטת תל אביב. היא המנהלת הארצית של מערך הסיוע אונליין (צ'אט) במרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית. בעברה עבדה והתנדבה בעמותת עלם עם צעירות דרות רחוב ומכורות לסמים ועם נוער בזנות.

מיקה נטוביץ מנצור

שותפה מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית- השרון

מיקה.png

שלי בעלת תואר שני בלימודי מגדר, והיא עובדת ומתנדבת כעשור בתחום קידום מעמד האישה ושוויון מגדרי. בעברה 15 שנות ניסיון במגזר העסקי בתחום שיווק ומכירות. כיום שלי מתנדבת במרכז סיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בת"א, מנחה סדנאות למניעת אלימות מינית ומרצה על החוק למניעת הטרדות מיניות במקומות העבודה.
היא פמיניסטית, אקטיביסטית ואמא לשתי בנות.

שלי שטרכר שלו

מנכ"לית הפורום

איריס בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית. היא הקימה בשנת 2012 את עמותת מקום, המהווה קהילה אקטיביסטית לצעירות חסרות עורף משפחתי. בעברה עבדה שנים רבות כעובדת סוציאלית במגוון שירותים, וכן חקרה את נושא הילדים בסיכון ושירותי הרווחה. מזה 13 שנה עוסקת בנושא צעירים חסרי עורף משפחתי. 

איריס זלכה

שותפה מעמותת מקום

איריס.png

אורטל בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה, ולקראת סיום תואר מגיסטר בתכנון ערים בטכניון. אורטל החלה את עבודתה בארגון ידידים כמנהלת בית לילדים ונוער בסיכון. לאחר מכן ניהלה אורטל את תחום התעסוקה בידידים, במסגרתו התמחתה בפיתוח תכניות ומודלים בנושא תעסוקה לצעירים בסיכון. כיום היא המלווה המקצועית של תכניות ידידים. אורטל חברה בפורום צעירות 5 שנים וחברה בועדת ההיגוי של הפורום.

אורטל בן עיון

שותפה מידידים

אורטל.png

נועה בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ובוגרת קורס הנחיית קבוצות.

בעשר השנים האחרונות היא עובדת בעמותת בת עמי בתכנית "נערות ונערים למען הקהילה" - היא החלה את דרכה בתכנית כרכזת קבוצה, ניהלה את אזור דרום וכיום מנהלת את התוכנית. 
נועה 
באר-שבעית, נשואה ואמא לשניים.

נועה סער הימן

שותפה מעמותת בת עמי

נועה.png

לירון בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ופילוסופיה ותואר שני במסלול תזה בסוציולוגיה באוניברסיטת ת"א. בעבר ניהלה את ארגון "מהפך- תע'ייר" שבו החלה להוביל בתחום הקהילה החברתית, וכיום היא משמשת כמנהלת עמותת החצר הנשית.
לירון היא מנחת קבוצות בשני תחומים: ראשית, הצמחתן של נשים הרוצות שינוי בחייהן ובסביבתן כמנהיגות מקומיות ושנית, בניית קהילות ועבודה של שינוי חברתי.

לירון אזולאי

שותפה מהחצר הנשית

לירון.jpg

מיכל בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית. היא מנהלת את תוכנית המעטפת לליווי צעירות בסיכון בשירות הלאומי-אזרחי בעמותת עלם, וכן את מיזם הקהילות האקטיביסטיות לצעירות במצבי סיכון במסגרת העמותה.  
בעברה הייתה רכזת של "מחסות לעצמאות" של חסות הנוער, מדריכה ב"מסע ישראלי" ומדריכה במכינה קדם-צבאית.
בנוסף, מיכל מתנדבת ב"180  מעלות", עמותה המפעילה קבוצות ריצה לאנשים עם מוגבלויות.

מיכל שלום

שותפה מעמותת עלם

מיכל.png

רועי בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית, ובוגר התכנית לייעוץ ופיתוח ארגוני פסיכואנליטי- מערכתי. בעברו ניהל את הוסטל "בית אריאל" לנערות בירושלים. זוכה פרס "רקאנטי -קופ - רש"י" יחד עם טלי מאור על יזמות ופיתוח ה"דיורית"- מערך דיור עצמאי לצעירות בסיכון. כיום מנהל את תחום הטיפול בעמותת אותות.

רועי מצר

שותף מעמותת אותות

רועי.png

עדנה בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית. בעברה 24 שנים של ניהול  פנימיות רווחה, והיא כיום סמנכ"לית התוכן בעמותת "ילדים בסיכוי".
עדנה אחראית על שש תוכניות מרכזיות אותן מפעילה העמותה, המקדמת בוגרי פנימיות וילדים חסרי עורף משפחתי. 

עדנה גלובצקי

שותפה מעמותת ילדים בסיכוי

עדנה.jpeg

ענבר היא עובדת סוציאלית ובעלת תואר שני בניהול מלכ"רים וקרימינולוגיה מהאוניברסיטה העברית. כיום, במסגרת לימודי הדוקטורט, ענבר חוקרת באוניברסיטת חיפה את המפגש בין עולם הטיפול לעולם המשפט, כפי שהוא בא לידי ביטוי בתיקי עבירות מין.
בעברה ניהלה ענבר קרוב לעשר שנים את תחום ההליך הפלילי במרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בתל אביב. כמו כן, לענבר ניסיון עשיר בעבודה טיפולית עם בני נוער במסגרת עמותת עלם, חסות הנוער ועמותת אנוש. 

ענבר כהן

שותפה מהקליניקה הסוציו משפטית לנוער ולצעירים בסיכון, מרכז משנה המכללה למנהל

ענבר כהן מעודכן.jpg

ליטל בעלת תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני. היא מנהלת פרויקטים בתחום הרווחה בעמותת "ידידות טורונטו" שבתמיכת קרן פרידברג, המקדמת אג'נדות חברתיות שמטרתן להעניק לצעירות עתיד טוב יותר. במסגרת עבודתה בידידות טורונטו דואגת ליטל לאתר צרכים ולקדם מדיניות לטובת נערות וצעירות מרקע חרדי בסיכון, ובמקביל מנהלת את פרויקט "דף חדש" המלווה נשים נפגעות אלימות שיצאו ממקלטים.

ליטל גלעד

שותפה מידידות טורנטו

ליטל טורנטו.jpg
bottom of page