הצוות המקצועי

אורטל בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה, ולקראת סיום תואר מגיסטר בתכנון ערים בטכניון. אורטל החלה את עבודתה בארגון ידידים כמנהלת בית לילדים ונוער בסיכון. לאחר מכן ניהלה אורטל את תחום התעסוקה בידידים, במסגרתו התמחתה בפיתוח תכניות ומודלים בנושא תעסוקה לצעירים בסיכון. כיום היא המלווה המקצועית של עמותת תמר. אורטל חברה בפורום צעירות 6 שנים וחברה בועדת ההיגוי של הפורום.

אורטל בן עיון

שותפה מעמותת תמר

שלי בעלת תואר שני בלימודי מגדר מאוניברסיטת בר אילן, מנהלת את הפורום משנת 2017. בעברה 15 שנות ניסיון במגזר העסקי בתחום של שיווק ומכירות ובעשור האחרון מנהלת פרויקטים חברתיים במסגרת אחריות תאגידית של חברות עסקיות. שלי מנחה סדנאות במגדר ומניעת אלימות מינית ומרצה על החוק למניעת הטרדה מינית במקומות העבודה.  פמיניסטית, אקטיביסטית ואמא לשתי בנות.

שלי שטרכר שלו

מנכ"לית הפורום

איריס בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית. היא הקימה בשנת 2012 את עמותת מקום, המהווה קהילה אקטיביסטית לצעירות חסרות עורף משפחתי. בעברה עבדה שנים רבות כעובדת סוציאלית במגוון שירותים, וכן חקרה את נושא הילדים בסיכון ושירותי הרווחה. מזה 13 שנה עוסקת בנושא צעירים חסרי עורף משפחתי. 

איריס זלכה

שותפה מעמותת מקום

מיכל בעלת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במידענות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 

מיכל מנהלת את תכנית פניניות, מובילה את תחום הילדים, הנוער והצעירים בסיכון וכן חברה בצוות תכנון אסטרטגי, פיתוח ובקרה בקרן ידידות טורונטו. 

בעברה היתה בצוות המייסד של ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים ובתפקידה האחרון שם שימשה כחברת הנהלה וכמנהלת אגף מחקר ופיתוח.

מיכל ינאי

שותפה מידידות טורונטו

קרני בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים וסוציולוגיה ותואר MBA עם התמחות באסטרטגיה ויזמות, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. קרני עובדת בארגון "בת עמי" משנת 2016, כמנהלת תחום "בדרכי" לצעירות וצעירים במצבי סיכון. קודם לכן קרני עבדה בקרן רש"י כשש שנים (2010-2015). בתחילת דרכה ניהלה את הפורום לקידום השירות האזרחי-לאומי, בהמשך הקימה וניהלה את יחידת המו"פ של ארגון "מרכז מעשה" ובתפקידה האחרון שימשה כמנהלת תחום מחקר ופיתוח תוכניות ביחידת המו"פ במטה קרן רש"י.

קרני ברק

שותפה מעמותת בת עמי

פז בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ת"א בהתמחות בטיפול בנשים ונערות, מטפלת מוסמכת בשיטת סטיילינג תרפי.

בעברה עבדה בפנימיות רווחה ואף שימשה כרכזת טיפול וכיום היא המנהלת המקצועית של עמותת "החצר הנשית". פז מנחה קבוצות תהליכיות במקלטים לנשים נפגעות אלימות ומובילה את פרוייקט נמ"ש - נערות מובילות שינוי, קבוצת למידה חוויתית בנושאי קידום שיוויון מגדרי ואקטיבזם לתיכוניסטיות.

פז ארבל 

שותפה מהחצר הנשית

אביגיל הינה בוגרת תואר שני  מחקרי בעבודה סוציאלית,  מקימה ומנהלת את המיזם הארצי לצעירות אמהות במצבי סיכון בעמותת עלם.  בעלת 10 שנות ניסיון בעבודה פרטנית, קבוצתית וקהילתית עם נשים ונערות המתמודדות עם החיים בעוני והדרה חברתית. פעילה חברתית ואמא של עומרי וסהר-איילת. 

אביגיל חצור סיוון 

שותפה מעמותת עלם

רועי בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית, ובוגר התכנית לייעוץ ופיתוח ארגוני פסיכואנליטי- מערכתי. בעברו ניהל את הוסטל "בית אריאל" לנערות בירושלים. זוכה פרס "רקאנטי -קופ - רש"י" יחד עם טלי מאור על יזמות ופיתוח ה"דיורית"- מערך דיור עצמאי לצעירות בסיכון. כיום מנהל את תחום הטיפול בעמותת אותות.

רועי מצר

שותף מעמותת אותות

עדנה בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית. בעברה 24 שנים של ניהול  פנימיות רווחה, והיא כיום סמנכ"לית התוכן בעמותת "ילדים בסיכוי".
עדנה אחראית על שש תוכניות מרכזיות אותן מפעילה העמותה, המקדמת בוגרי פנימיות וילדים חסרי עורף משפחתי. 

עדנה גלובצקי

שותפה מעמותת ילדים בסיכוי

שירן היא ד"ר למשפטים, סיימה תואר ראשון ושני בפקולטה למשפטים בירושלים וכן תואר שני מ- UCL עם התמחות בזכויות אדם. את הדוקטורט שלה כתבה באוניברסיטה העברית בנושא: "הזכות להשתתפות והליכי טיפול והשגחה בבית המשפט לנוער". שירן מנחה את הקליניקה לזכויות בני נוער וצעירים במרכז לחינוך משפטי קליני משנת 2008. הקליניקה עוסקת בייצוג, חינוך וקידום זכויות עבור בני נוער וצעירים במצבי סיכון, ומשמיעה את קולם בפני בתי המשפט, ועדות הכנסת, משרדי ממשלה ועוד. 

ד"ר עו"ד שירן רייכנברג

שותפה מהקליניקה לזכויות  בני נוער וצעירים במרכז לחינוך משפטי קליני באוניברסיטה העברית  

רונית בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדע המדינה. תואר שני בקרימינולוגיה. מומחית בתחום מניעת אלימות נגד נשים ונערות. הקימה וניהלה את המחלקה למניעת אלימות של נעמת, ניהלה את הרשות לקידום מעמד האישה במשרד רוה"מ. רונית היתה שותפה בצוות ההקמה והניהול של בית רות. כיום, יועצת מקצועית לעמותות, מנהלת מרכז ידע והכשרה רגיש מגדר לטיפול בנערות ונערים בסיכון, עוסקת בגיוס, שיבוץ והדרכת מתנדבות, ומנהלת את תחום הבוגרות.

רונית לב ארי

שותפה מבית רות

אספו בעלת תואר ראשון בכלכלה וחינוך מאוניברסיטת בר אילן.

ניהלה במשך 10 שנים מרכז רפואי בלאומית שירותי בריאות ברחובות.

אח"כ עבדה בחברת תרגום כמנהלת פרויקטים.

כיום מנהלת תחום חינוך לבריאות בעמותת פידל.

אספו אורה ברהנו

שותפה מפידל

ג'סיקה בוגרת תואר שני בע"ס  מאוניברסיטת תל אביב, התמחות בטיפול דינאמי.  בעלת 10 שנות ניסיון בעבודה עם נערות וצעירות בסיכון, פועלת לאורך השנים במסגרות רגישות מגדר ומקדמת פרקטיקה זו. במהלך שלוש השנים האחרונות מובילה את תחום נערות וצעירות בויצו ישראל, ובאחריותה הפעלת בתים חמים לנערות בסיכון ותוכניות לנערות וצעירות בקצה רצף הסיכון כמו עד"י והל"ב. 

ג'סיקה נגיד

שותפה מויצו