top of page

הצוות המקצועי

אורטל בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה, ולקראת סיום תואר מגיסטר בתכנון ערים בטכניון. אורטל החלה את עבודתה בארגון ידידים כמנהלת בית לילדים ונוער בסיכון. לאחר מכן ניהלה אורטל את תחום התעסוקה בידידים, במסגרתו התמחתה בפיתוח תכניות ומודלים בנושא תעסוקה לצעירים בסיכון. כיום היא המלווה המקצועית של עמותת תמר. אורטל חברה בפורום צעירות 6 שנים וחברה בועדת ההיגוי של הפורום.

אורטל בן עיון

שותפה מעמותת תמר

אורטל.png

שלי בעלת תואר שני בלימודי מגדר מאוניברסיטת בר אילן, מנהלת את הפורום משנת 2017. בעברה 15 שנות ניסיון במגזר העסקי בתחום של שיווק ומכירות ובעשור האחרון מנהלת פרויקטים חברתיים במסגרת אחריות תאגידית של חברות עסקיות. שלי מנחה סדנאות במגדר ומניעת אלימות מינית ומרצה על החוק למניעת הטרדה מינית במקומות העבודה.  פמיניסטית, אקטיביסטית ואמא לשתי בנות.

שלי שטרכר שלו

מנכ"לית הפורום

איריס בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית. היא הקימה בשנת 2012 את עמותת מקום, המהווה קהילה אקטיביסטית לצעירות חסרות עורף משפחתי. בעברה עבדה שנים רבות כעובדת סוציאלית במגוון שירותים, וכן חקרה את נושא הילדים בסיכון ושירותי הרווחה. מזה 13 שנה עוסקת בנושא צעירים חסרי עורף משפחתי. 

איריס זלכה

שותפה מעמותת מקום

איריס.png

מיכל בעלת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במידענות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. 

מיכל מנהלת את תכנית פניניות, מובילה את תחום הילדים, הנוער והצעירים בסיכון וכן חברה בצוות תכנון אסטרטגי, פיתוח ובקרה בקרן ידידות טורונטו. 

בעברה היתה בצוות המייסד של ארגון 'בטרם' לבטיחות ילדים ובתפקידה האחרון שם שימשה כחברת הנהלה וכמנהלת אגף מחקר ופיתוח.

מיכל ינאי

שותפה מידידות טורונטו

תמונה מיכל ינאי.jpg

עטרה בעלת תואר ראשון בקרמינולוגיה וסוציולוגיה ותואר שני במינהל ומדיניות ציבורית.

עבדה כעשור בתחום הנוער מרקע של סיכון וכעשור בתחום צעירים עם מגבלה.

 כיום, עטרה מנהלת את תחום אוכלוסיות מיוחדת בעמותת בת עמי.

התחום כולל שירות לאומי לצעירים מרקע של סיכון ו/או מגבלה, שירות צבאי לצעירים על הרצף האוטיסטי

וכן תוכניות הכנה והמשך לשירות הלאומי.

עטרה אפל

שותפה מעמותת בת עמי

20220123_191144.jpg

כרמית הינה אקטיביסטית, יזמית חברתית ואימא לשלושה בנים. בשנת 2012 הקימה את החצר הנשית בחיפה ומובילה את תחום מיצוי הזכויות עבור נערות וצעירות. בעברה ניהלה את עלם חיפה. בנוסף כרמית חברה בצוות המוביל של "עיר לכולן חיפה" שמקדם מדיניות לשוויון מגדרי בשיתוף העיריה. כרמית בעלת עסק פרטי בשם "מתירת הקשרים" במסגרתו היא מלווה נשים לפתיחת עסקים קטנים ולמיצוי זכויות. בימים אלו לומדת לתואר שני בממשל ומדיניות ציבורית באוניברסיטה הפתוחה.

 כרמית הולצמן 
שותפה מהחצר הנשית

כרמית סופי.jpg

אביגיל הינה בוגרת תואר שני  מחקרי בעבודה סוציאלית,  מקימה ומנהלת את המיזם הארצי לצעירות אמהות במצבי סיכון בעמותת עלם.  בעלת 10 שנות ניסיון בעבודה פרטנית, קבוצתית וקהילתית עם נשים ונערות המתמודדות עם החיים בעוני והדרה חברתית. פעילה חברתית ואמא של עומרי וסהר-איילת. 

אביגיל חצור סיוון 

שותפה מעמותת עלם

אביגיל.JPG

רועי בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית, ובוגר התכנית לייעוץ ופיתוח ארגוני פסיכואנליטי- מערכתי. בעברו ניהל את הוסטל "בית אריאל" לנערות בירושלים. זוכה פרס "רקאנטי -קופ - רש"י" יחד עם טלי מאור על יזמות ופיתוח ה"דיורית"- מערך דיור עצמאי לצעירות בסיכון. כיום מנהל את תחום הטיפול בעמותת אותות.

רועי מצר

שותף מעמותת אותות

רועי.png

עדנה מנכ"לית עמותת "ילדים בסיכוי". בוגרת תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדיניות ציבורית. בעברה 24 שנים של ניהול  פנימיות רווחה.

עדנה גלובצקי

שותפה מעמותת ילדים בסיכוי

עדנה.jpeg

שירן היא ד"ר למשפטים, סיימה תואר ראשון ושני בפקולטה למשפטים בירושלים וכן תואר שני מ- UCL עם התמחות בזכויות אדם. את הדוקטורט שלה כתבה באוניברסיטה העברית בנושא: "הזכות להשתתפות והליכי טיפול והשגחה בבית המשפט לנוער". שירן מנחה את הקליניקה לזכויות בני נוער וצעירים במרכז לחינוך משפטי קליני משנת 2008. הקליניקה עוסקת בייצוג, חינוך וקידום זכויות עבור בני נוער וצעירים במצבי סיכון, ומשמיעה את קולם בפני בתי המשפט, ועדות הכנסת, משרדי ממשלה ועוד. 

ד"ר עו"ד שירן רייכנברג

שותפה מהקליניקה לזכויות  בני נוער וצעירים במרכז לחינוך משפטי קליני באוניברסיטה העברית  

שירן.jpg

רונית בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה ומדע המדינה. תואר שני בקרימינולוגיה. מומחית בתחום מניעת אלימות נגד נשים ונערות. הקימה וניהלה את המחלקה למניעת אלימות של נעמת, ניהלה את הרשות לקידום מעמד האישה במשרד רוה"מ. רונית היתה שותפה בצוות ההקמה והניהול של בית רות. כיום, יועצת מקצועית לעמותות, מנהלת מרכז ידע והכשרה רגיש מגדר לטיפול בנערות ונערים בסיכון, עוסקת בגיוס, שיבוץ והדרכת מתנדבות, ומנהלת את תחום הבוגרות.

רונית לב ארי

שותפה מבית רות

רונית לב ארי.jpeg

אספו בעלת תואר ראשון בכלכלה וחינוך מאוניברסיטת בר אילן.

ניהלה במשך 10 שנים מרכז רפואי בלאומית שירותי בריאות ברחובות.

אח"כ עבדה בחברת תרגום כמנהלת פרויקטים.

כיום מנהלת תחום חינוך לבריאות בעמותת פידל.

אספו אורה ברהנו

שותפה מפידל

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94%20%D7%A9%

ג'סיקה בוגרת תואר שני בע"ס  מאוניברסיטת תל אביב, התמחות בטיפול דינאמי.  בעלת 10 שנות ניסיון בעבודה עם נערות וצעירות בסיכון, פועלת לאורך השנים במסגרות רגישות מגדר ומקדמת פרקטיקה זו. במהלך שלוש השנים האחרונות מובילה את תחום נערות וצעירות בויצו ישראל, ובאחריותה הפעלת בתים חמים לנערות בסיכון ותוכניות לנערות וצעירות בקצה רצף הסיכון כמו עד"י והל"ב. 

ג'סיקה נגיד

שותפה מויצו

גסיקה.JPG
bottom of page